Чемпіонат Італії. Ювентус розгромно програв Мілану і випав із зони Ліги чемпіонів — відео

10 травня 2021, 00:27

Туринський Ювентус на власному полі розгромно поступився Мілану з рахунком 0:3 в 35 турі Серії А та опустився на п’яте місце у турнірній таблиці.

Мілан відкрив рахунок наприкінці першого тайму після влучного удару Діаса під поперечину.

На 58-й хвилині гості могли подвоїти перевагу, але Кессьє не зумів реалізувати пенальті.

Ювентус намагався відігратися, але у туринського клубу мало що виходило в атаці, на відміну від «россонері», які на 78-й хвилині забили другий гол завдяки красивому удару Ребіча в дев’ятку.

Ще через чотири хвилині Томорі ударом головою забив третій гол та приніс Мілану перемогу.

«Россонері» піднялися на третє місце, а Ювентус опустився на п’яту позицію і ризикує не потрапити у Лігу чемпіонів.

flashscore.ua

Повідомлялося, що гол півзахисника збірної України Руслана Малиновського допоміг Аталанті розгромити Парму (5:2) в матчі 35-го туру Серії А.