Ювентус переміг Інтер і став лідером чемпіонату Італії - відео

7 жовтня 2019, 01:08

В італійській Серії А завершився сьомий тур.

Лідер чемпіонату Інтер приймав на своєму полі чемпіона і свого найближчого переслідувача Ювентус, який в разі перемоги виходив на перше місце.

Саме гості і відкрили рахунок в матчі, коли на 5-й хвилині Дібала отримав пас від П'яніча і з-під Шкриняра низом пробив у дальній кут.

Господарі відігралися на 18-му оберті секундної стрілки - Де Лігт зіграв рукою в своїй штрафній, а пенальті реалізував Мартінес, точно пробивши в кут воріт.

І все ж, саме Ювентус здобув перемогу на 80-й хвилині завдяки голу Ігуаїна після пасу Бентанкура. Тим самим туринці виграли 2:1 і обійшли Інтер на один бал.

Відео голів та огляд матчу Інтер - Ювентус

Аталанта втрималася на третьому рядку, обігравши вдома Лечче 3:1. Український півзахисник Руслан Малиновський на 74-й хвилині з'явився на заміну в складі господарів, але результативними діями не відзначився. Його співвітчизник Євген Шахов весь поєдинок провів у запасі гостей.

Відео голів та огляд матчу Аталанта - Лечче

Четверте місце займає Наполі, який зіграв внічию 0:0 з Торіно на виїзді. Серед інших матчів примітною є перемога Мілана, який перервав свою серію з трьох поразок поспіль.

Дженоа - Мілан 1:2
Голи: Шене, 41 - Ернандес, 51, Кессьє, 57 (з пенальті)

Рома - Кальярі 1:1

Голи: Чеппітеллі, 31, (автогол) - Жоао Педро, 26, (з пенальті)

MyScore.com.ua

За підсумками минулого туру Мілан зазнав третьої поспіль поразки і опустився на 16 місце чемпіонату Італії.