Футболіст Порту під час матчу Ліги чемпіонів повторив знамениту симуляцію зірки Барселони — відео

10 березня 2021, 18:06

Півзахисник Порту Марко Груїч під час матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Ювентуса продемонстрував акторські здібності.

Наприкінці другого овертайму після боротьби за мяч із хавбеком Ювентуса Адріаном Рабьо Груїч впав на газон, схопившись за обличчя.

Арбітр Бьорн Куйперс призначив штрафний удар в бік воріт туринців, а камери зафіксували, як Груїч у цей момент підглядає за рішенням рефері, ледь стримуючи усмішку.

Вчинок Груїча нагадав вболівальникам знамениту симуляцію футболіста Барселони Серхіо Бускетса у півфіналі Ліги чемпіонів проти Інтера в сезоні 2009/10.

Матч Ювентус — Порту завершився перемогою туринського клубу з рахунком 3:2, однак за підсумками двох матчів у наступний раунд вийшли португальці.

Перед цим путівку у чвертьфінал завоювала Боруссія Дортмунд, яка вибила з турніру Севілью.