Чемпіонат Італії. Клуб Малиновського втратив перемогу після переваги у три голи, Роналду допоміг Ювентусу обіграти Рому — відео

6 лютого 2021, 23:35

Відбулися чотири матчі 21 туру чемпіонату Італії з футболу.

Аталанта уже на 21-й хвилині матчу з Торіно вела в рахунку 3:0, але ще до перерви двічі пропустила, а в другому таймі втратила перемогу, зігравши внічию 3:3.

Український півзахисник Аталанти Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі і був замінений на 78-й хвилині, не відзначившись результативними діями. Український новачок клубу Віктор Коваленко опинився поза заявкою на матч.

Ювентус переміг Рому 2:0 та вийшов на третє місце. Рахунок у матчі відкрив Кріштіану Роналду, а в другому таймі Рожер відзначився автоголом.

У завершальному матчі дня Наполі на виїзді поступився Дженоа — 1:2.

Результати матчів:

Аталанта — Торіно 3:3
Голи: Ілічич, 14, Гозенс, 19, Мюріель, 21 — Белотті, 42, Бремер, 45+1, Бонаццолі, 84

flashscore.ua

Напередодні Інтер переміг на виїзді Фіорентину (2:0) та піднявся на перше місце турнірної таблиці Серії А, випередивши на одне очко Мілан, який свій матч у турі ще не зіграв.