Ювентус розгромив одного з аутсайдерів і наблизився до лідерів чемпіонату Італії - відео

2 березня 2021, 23:45

Ювентус переміг Спецію з рахунком 3:0 у матчі 25 туру чемпіонату Італії з футболу.

Ювентус відкрив рахунок на 62-й хвилині, коли після прострілу Бернардескі відзначився Мората.

Минуло всього дев’ять хвилин, як туринський клуб забив вдруге. Бернардескі знову зробив простріл, на який відгукнувся К'єза. Перший удар італійця парирував голкіпера, але сам же Федеріко виявився на добиванні.

На 89-й хвилині крапку в матчі поставив Роналду, який забив третій гол після виходу один на один.

Ювентус займає третє місце з відставанням від Мілана на три очки та від Інтера — на сім.

Ювентус — Спеція 3:0
Голи: Мората, 62, К'єза, 71, Роналду, 89

flashscore.ua

У попередньому турі Серії А Ювентус втратив очки в матчі з Вероною, зіравши внічию 1:1.