Ювентус увосьме поспіль виграв чемпіонат Італії

20 квітня 2019, 21:44

Ювентус переміг Фіорентину і за п'ять турів до завершення Серії А увосьме поспіль завоював титул чемпіона Італії.

Туринський клуб приймав на своєму полі Фіорентину і пропустив вже на 6-й хвилині після голу Ніколи Мілєнковіча.

В кінці першого тайму господарі відновили рівновагу, коли після передачі від Міралема П'яніча взяттям воріт відзначився Алекс Сандро.

На 53-й хвилині Ювентус встановив рахунок 2:1, що став остаточним, завдяки автоголу Хермана Пеццельї. Тим самим клуб встановив відрив у 20 очок, який вже неможливо відіграти.

У ще одному матчі дня Мілан не зміг перемогти Парму, зігравши 1:1, але зберіг місце в зоні Ліги чемпіонів, оскільки Рома не змогла обіграти на виїзді Інтер - 1:1.

Емполі - СПАЛ 2:4
Голи: Капуто, 22, Траоре, 47 - Петанья, 38 (з пенальті), 60, Флоккарі, 44, Антенуччі, 88

Удінезе - Сассуоло 1:1
Голи: Лірола, 80 (автогол) - Сенсі, 31

Кальярі - Фрозіноне 1:0
Гол: Жоао Педро, 27 (з пенальті)

MyScore.com.ua

Посеред тижня в матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів Аякс сенсаційно на виїзді переграв Ювентус з рахунком 2:1 і вийшов у півфінал Ліги чемпіонів.