Чемпіонат Італії. Ювентус сенсаційно програв Вероні, Маліновський допоміг Аталанті уникнути поразки від Лаціо — відео

30 жовтня 2021, 22:48

Зіграно два матчі 11-го туру чемпіонату Італії з футболу.

Ювентус у четвертому матчі поспіль у Серії А не зміг обіграти Верону (1:2) — три очки господарям принесли два ранні голи Джованні Сімеоне, сина знаменитого тренера Атлетіко Дієго Сімеоне.

Після поразки від Верони команда Массіміліано Алегрі опустилася на дев’яте місце у турнірній таблиці Серії А з 13-очковим відставанням від Наполі та Мілана, які свої матчі 11-го туру проведуть у неділю.

Аталанта у компенсований час уникла поразки в домашньому матчі з Лаціо (2:2). Півзахисник збірної України Руслан Маліновський вийшов на заміну на 59-й хвилині та взяв участь у другому голі Аталанти. На останній доданій хвилині вихованець Шахтаря віддав передгольову передачу на Меріха Деміраля, а той головою здійснив скидку на Мартена де Роона.

flashscore.com.ua

Раніше у чемпіонаті Італії Наполі з рахунком 3:0 розгромив Болонью та повернувся на перше місце у турнірній таблиці.

Редактор: Іван Мартинов