Ювентус збільшив відрив, Інтер повернувся до перемог. Результати чемпіонату Італії

11 лютого 2019, 00:17

В італійській Серії А відбулися матчі 23-го туру.

Чинний чемпіон і лідер першості Ювентус повернувся до перемог після двох поспіль безвиграшних матчів, розгромивши на виїзді Сассуоло - 3:0.

Гості відкрили рахунок на 23-й хвилині, коли відзначився Самі Хедіра. Вдруге туринцям вдалося забити на 70-му оберті секундної стрілки після точно удару Кріштіану Роналду.

Португальський бомбардир більше не забивав, але зумів записати до свого активу гольову передачу, асистувавши Емре Джану на 86-й хвилині.

Тим самим Ювентус вже на 11 очок відірвався від свого головного переслідувача Наполі, який оступився на виїзді проти Фіорентини - 0:0.

Безвиграшна серія Інтера, який посідає третю сходинку, перервалася на чотирьох поєдинках у всіх турнірах завдяки єдиному голу команди в ворота Парми від Лаутаро Мартінеса на 79-й хвилині.

Мілан зберіг за собою четверту позицію в зоні Ліги чемпіонів після перемоги над Кальярі з рахунком 3:0. Забитими м'ячами відзначилися Лука Чеппітеллі (в свої ворота), Лукас Пакета та Кшиштоф Пйонтек.

Myscore.com.ua

У минулому турі дубль Роналду не допоміг Ювентусу перемогти Парму, яка домоглася гостьової нічиєї 3:3.