Ювентус здолав Наполі, Мілан став третім. Результати чемпіонату Італії

4 березня 2019, 01:22

В італійській Серії А відбулися матчі 26-го туру.

Лідер Ювентус гостював у другої команди чемпіонату Наполі. Ключовий момент гри стався на 25-му оберті секундної стрілки, коли воротар Алекс Мерет отримав вилучення за фол останньої надії.

Отримавши чисельну перевагу, туринці відкрили рахунок через три хвилини завдяки Міралему П'янічу, а ще через вісім хвилин подвоїли перевагу після гола Емре Джана.

На початку другого тайму з поля вилучили П'яніча, але в рівних складах неаполітанці змогли лише скоротити відставання до мінімуму, коли відзначився Хосе Кальєхон, хоча Лоренцо Інсіньє не реалізував пенальті в кінці гри.

Підсумкова перемога з результатом 2:1 дозволила Ювентусу збільшити свій відрив від Наполі до 16-ти очок за 12 турів до кінця розіграшу Серії А.

На вісім балів від неаполітанського клубу відстає Мілан, який піднявся на третю сходинку. Це вдалося завдяки перемозі 1:0 над Сассуоло та поразці Інтера з рахунком 1:2 від Кальярі.

Інтер міг випасти із зони Ліги чемпіонів у разі перемоги Роми, але та в римському дербі зазнала розгрому від Лаціо з рахунком 0:3, тому втримався на четвертому місці.

Емполі - Парма 3:3

Голи: Дель'Орко, 18, Капуто, 59 (з пенальті), Бруно Алвеш, 90+1 (у свої ворота) - Жервіньо, 13, Рігоні, 45+1, Бруно Алвеш, 82

Myscore.com.ua

У минулому турі Ювентус завдяки єдиному голу Пауло Дібали здобув три очки у виїзному матчі проти Болоньї.