Чемпіонат Італії: Ювентусу не вистачило одного бала для завоювання титулу

8 квітня 2019, 01:52

У чемпіонаті Італії відбулися матчі 31-го туру.

У центральному поєдинку туру лідер Ювентус приймав на своєму полі Мілан і переміг з результатом 2:1, хоча по ходу гри поступався 0:1.

Гості відкрили рахунок за п'ять хвилин до кінця першого тайму, коли Кшиштоф Пйонтек скористався передачею Тьємуе Бакайоко.

Під кінець майже години гри господарі відновили рівновагу - Пауло Дібала зумів вразити чужу рамку ударом із пенальті в нижній кут.

Вирвати перемогу туринцям вдалося за шість хвилин до кінця основного часу. Миралем П'яніч зробив пас на Мойзе Кіна, а той пробив точно у ворота.

Для оформлення чемпіонського титулу за сім турів до кінця першості Ювентусу також потрібна була домашня поразка Наполі від Дженоа, але той зіграв внічию 1:1, тому до золота лідерові не вистачає одного бала.

Поразкою Мілана скористалася Аталанта, яка хоча і не перемогла в гостях третій в таблиці Інтер, зігравши 0:0, але зуміла за додатковими показниками піднятися на четверте місце в зону Ліги чемпіонів.

Кальярі - СПАЛ 2:1

Голи: Фараго, 3, Паволетті, 60 - Антенуччі, 18 (з пенальті)

MyScore.com.ua

Посеред тижня Ювентус наблизився до завоювання чемпіонського титулу, перемігши Кальярі 2:0.