Ювентус втратив перемогу над Аяксом у першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів - відео

11 квітня 2019, 01:20

Амстердамський Аякс розійшовся миром 1:1 з туринським Ювентусом у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Ювентус відкрив рахунок під завісу першого тайму. Жоау Канселу зробив навіс у штрафний майданчик, а Кріштіану Роналду вибіг із-за спин захисників та головою замкнув подачу свого співвітчизника.

Аякс відігрався в дебюті другої 45-хвилинки. Давід Нерес обіграв кількох захисників та точно пробив у дальній кут воріт.

У підсумку матч завершився внічию 1:1. Півфіналіста Ліги чемпіонів команди визначать 16 квітня у Турині.

Аякс - Ювентус 1:1
Голи: Нерес, 46 - Роналду, 45

Аякс: Онана - Тальяфіко, Блінд, де Лігт, Велтман - Ф. де Йонг, ван де Беек, Шене (Еккеленкамп, 75) - Нерес, Тадіч, Зієх

Ювентус: Щесни - Канселу, Бонуччі, Ругані, Алекс Сандро - Бентанкур, П'яніч, Матюїді (Дибала, 74) - Бернардескі, Манджукіч (Дуглас Коста, 60), Роналду

Попередження: Тальяфіко, Ф. де Йонг, Шене, Еккеленкамп - П'яніч

Відео голів і огляд матчу Аякс - Ювентус

У паралельному матчі дня в рамках 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Манчестер Юнайтед на власному полі програв Барселоні 0:1.