Захисник Динамо повернувся в основу після конфлікту з Ребровим і тут же отримав травму

25 березня 2017, 18:49
Захисник Динамо Євген Хачеріді вперше у весняній частині сезону зіграв за основу Динамо, але отримав травму через 17 хвилин свого перебування на полі

Захисник Динамо Євген Хачеріді після розв'язання конфлікту з головним тренером команди Сергієм Ребровим повернувся в основний склад.

У контрольному матчі проти Ворскли оборонець вийшов в основний склад, але змушений був залишити поле вже через 17 хвилин після зіткнення з форвардом полтавців Артуром Загорулько.

Хачеріді залишив поле за допомогою лікарів і поки нічого не відомо про ступінь його пошкодження.

Динамо перемогло Ворсклу в контрольному поєдинку з рахунком 4:0. Хет-триком відзначився Денис Гармаш, ще один м'яч на свій рахунок записав Роман Яремчук.

Нагадаємо, на цьому тижні Сергій Ребров заявив про те, що раніше відправлений у дублюючий склад Євген Хачеріді вирішив змінити своє ставлення до тренувань, визнавши свою неправоту перед тренерським штабом.

Раніше стало відомо, що захисник повернеться в першу команду після того, як набере форму через матчі за дублюючий склад. Перед цим стало відомо, що Хачеріді, якого перевели в дублюючий склад клубу, вже тренується з першою командою.

Нещодавно президент Динамо Ігор Суркіс прокоментував переведення основного захисника в дубль. Функціонер припустив, що футболіст програє конкуренцію партнерам по обороні.

Раніше ЗМІ дізналися, що Хачеріді за рішенням тренерського штабу був відправлений у дублюючий склад клубу.

З'явилася інформація, що захисник конфліктує з наставником команди Сергієм Ребровим через скарги футболіста на старі травми.