Збірна України обіграла Сербію в останньому матчі в 2016 році

15 листопада 2016, 23:08
Збірна України виграла останній матч в 2016 році, обігравши у товариському матчі в Харкові на стадіоні Металіст команду Сербії

На перших хвилинах матчу активніше виглядали гості, створивши кілька небезпечних моментів біля воріт Бойка, але спочатку Павлович пробив точно в руки воротарю, а потім Младенович не влучив у ворота, пробиваючи з лівого краю штрафного.

Однак ближче до кінця першої половини матчу вперед вийшла саме збірна України: Федецький виконав простріл з лівого флангу, Зозуля відкинув м'яч на Шахова, який з кількох метрів вгатив м'яч у сітку.

У другому таймі арбітр двічі не призначив пенальті у ворота збірної України за очевидні порушення, ще кілька моментів серби самі не змогли реалізувати. Під кінець гри 11-метровий за фол проти Ярмоленко був призначений вже у ворота гостей, який бездоганно виконав сам постраждалий.

2:0 - Україна виграла свій останній матч в 2016 році, а Андрій Шевченко завершив календарний рік на посаді головного тренера національної команди без поразок у пасиві.

Україна - Сербія 2:0

Голи: Шахов, 38, Ярмоленко, 87 (з пенальті)

Україна: Бойко - Бутко, Ордець, Кривцов, Федецький — Малишев — Караваєв (Петряк, 46), Сидорчук (Ротань, 46), Шахов (Зінченко, 77), Циганков (Ярмоленко, 65) — Зозуля (Бесєдін, 62)

Сербія: Райкович (Йованович, 46) — Ігньовскі (Іванович, 77), С. Мітровіч, Д. Тошич (Максимович, 83) — Младенович, Гудель, Радоя, Катай (Мітровіч, 69), З. Тошич (Маркович, 46) — Павлович (Пешич, 46)

Попередження: Зозуля, Ротань — Іванович