Збірна України провела перший матч у 2018 році

23 березня 2018, 23:21

Збірна України зіграла внічию 1:1 з Саудівською Аравією в своєму першому матчі в 2018 році.

Команди неспішно почали перший тайм через дощ і важке поле, але поступово гра розігналася. Перший момент у України створив Олександр Зінченко, який увірвався в штрафну, але його удар був заблокований. На 30-й хвилині все той же представник Манчестер Сіті пробив у падінні через себе, але влучив у захисника.

На 32-й хвилині Україна вийшла вперед: пройшла подача Коноплянки з флангу на Кравця, який головою на протиході відправив м'яч у сітку. На відіграш Саудівській Аравії знадобилося всього шість хвилин. Аль-Муваллад отримав скидку після подачі кутового і потужним ударом в ближній кут пробив Луніна.

Другий тайм почався також в повільному темпі. Злегка оживив його епізод на 59-й хвилині, коли Караваєв з флангу навісив на Буяльського, той пробив в один дотик, і м'яч парашутом потрапив в перекладину, а потім його забрав воротар. Через хвилину вже Лунін врятував українську команду, нейтралізувавши вихід один на один.

Після цього моменту Саудівська Аравія заволоділа ігровою ініціативою і провела кілька гострих атак. Українці повернули перевагу тільки на останніх хвилинах і могли вирвати перемогу, але з ударом Бесєдіна в упор впорався воротар.

Україна - Саудівська Аравія 1:1
Голи: Кравець, 32 - Аль-Муваллад, 38

Україна: Лунін - Караваєв, Ракицький, Хачеріді (Ордець, 70), Матвієнко (Соболь, 65) - Степаненко (Ротань, 46), Зінченко (Малиновський, 65) - Марлос (Бесєдін, 85), Циганков (Буяльський, 46), Коноплянка - Кравець

Саудівська Аравія: Аль-Мусайлем - Аль-Харбі, Аль-Муваллад (Аль-Кувайкібі, 72), Аль-Шахрані (Муат, 90), Осама Хавсаві - Омар Хавсаві, Аль-Ясс (Асир, 80), Аль-Шехрі (Аль-Могхаві, 61), Аль-Давсарі (Аль-Фіги, 90) - Атиф, Аль-Сахлаві (Аль-Моашер, 86)

Попередження: Буяльський, Малиновський - Хавсаві, Могхаві