Гол півзахисника збірної України допоміг його клубу піднятися на друге місце чемпіонату Греції - відео

31 січня 2021, 20:40

Півзахисник збірної України та грецького АЕКа Євген Шахов забив гол у переможному матчі 20 туру чемпіонату країни проти ОФІ Крит.

Шахов вийшов у стартовому складі і відзначився голом на 43-й хвилині, відкривши рахунок у матчі.

Українець відправив м’яч у сітку ударом головою, замкнувши на дальній стійці скидку захисника Жиги Лачі.

У другому таймі Муамер Танкович подвоїв перевагу гостей та приніс АЕКу перемогу 2:0.

Гол Шахова допоміг АЕКу набрати 40 очок та піднятися на друге місце чемпіонату Греції.

Для Шахова цей гол став другим поспіль у матчах, в яких він з’являвся на полі, оскільки гру минулого туру проти Яніни українець пропустив.

Перед цим півзахисник забив гол у ворота ПАОКа (2:2). Загалом на рахунку українця три голи в сезоні грецької Суперліги.

Напередодні український нападник Альбасете Роман Зозуля відзначився переможним голом у матчі 23 туру іспанської Сегунди проти Реала Ов'єдо