Збірна України вперше з 2016 року здобула розгромну перемогу

3 червня 2018, 19:06

Збірна України обіграла Албанію в товариському матчі з рахунком 4:1.

З перших хвилин команда Андрія Шевченка захопила ініціативу, але перший момент створили саме албанці. На шостій хвилині Леняні вискочив один на один з Луніним після пасу з глибини, але не докрутив м'яч в дальній кут.

Через дві хвилини Україна створила свій момент: Коноплянці вдалося пройти через центр у штрафний майданчик, а потім Марлос і Ярмоленко пробивали з убивчих позицій. Спочатку врятував Беріша, а потім Хюсай виніс м'яч вже з порожніх воріт.

На 19 хвилині у Ярмоленка був другий шанс для голу. Марлос різкою вертикальною передачею знайшов вінгера дортмундської Боруссії в штрафному, той ефектно розвернувся і швидко пробив в ближній кут, але не влучив.

Проте, після закінчення 30 хвилин гри Україна вийшла вперед завдяки злагодженим діям свого атакуючого трикутника. Ярмоленко отримав пас від Марлоса в штрафному майданчику албанців і викотив під удар Коноплянці, а Євген вколотив м'яч у ближній кут.

Минуло ще чотири хвилини - і рахунок став 2:0. Знову провалився центр оборони албанців, Ярмоленко прорвався на ударну позицію крізь кількох суперників і пробив у дальній кут воріт.

На цьому Україна не зупинилася і до кінця першого тайму забила ще один гол - Ярмоленко оформив дубль після пасу Малиновського.

Другий тайм пройшов в більш спокійному темпі і з меншою кількістю гольових моментів. Обидві команди експериментувати зі складом, використовуючи багато замін. Пожвавлення грі сталося в кінцівці. Спочатку Ндой обіграв Караваєва і пробив з-під нього в ближній кут, скоротивши рахунок, а через дві хвилини Коноплянка слідом за Ярмоленком оформив дубль і встановив остаточні цифри на табло.

4:1 - збірна України здобула першу розгромну перемогу з жовтня 2016 року, коли з рахунком 3:0 була обіграна команда Косово. У 2018 році команда Андрія Шевченка не знає поразок, вигравши два матчі і ще два зігравши внічию.

Албанія - Україна 1:4
Голи: Ндой, 88 - Коноплянка, 30, 90, Ярмоленко, 36, 45+1.

Албанія: Беріша - Хісай, Маврай, Джімсіті, Веселі - Лілай (Аджеті, 65) - Роши (Мемолла, 46), Рамадану (Квака, 26), Ндой, Леняні (Балай, 46) - Манай (Цікаллеші, 57).

Україна: Лунін - Бутко (Караваєв, 82), Бурда, Кривцов, Соболь - Малиновський (Сидорчук, 71), Зінченко (Коваленко, 71), Марлос (Шапаренко, 57) - Ярмоленко, Коноплянка - Бесєдін (Селезньов, 46).

Попередження: Бурда.