Збірна України здобула першу перемогу в 2018 році

27 березня 2018, 17:54

Збірна України з футболу переграла команду Японії з рахунком 2:1 в товариському матчі.

Початок залишився за підопічними Андрія Шевченка, які вміло діяли другим номером. Так, вже на 16-й хвилині м'яч ледь не побував у сітці воріт Японії: Артем Бєсєдін прострілював з правого флангу, але м'яч після відскоку від Сакаї влучив у поперечину.

Але вже на 21-й хвилині Україна вийшла вперед. Після затяжної атаки м'яч потрапив до Ярослава Ракицького, після чого той ударом з-за меж штрафного за допомогою рикошету потрапив точно в ціль.

Наприкінці півгодини гри рахунок міг стати 2:0, проте Руслан Малиновський не зміг розпорядитися хорошою передачею від Марлоса з правого флангу. Розплата настала на 41-й хвилині: після подачі зі штрафного захисники збірної України залишили Макіно одного на лінії воротарського - тому залишалося лише влучити в рамку ударом головою.

Переломити хід, в цілому, рівного матчу Шевченку вдалося після трьох замін, коли на полі з'явилися Віталій Буяльський, Микола Матвієнко та Олександр Караваєв. Саме останній і приніс Україні перемогу після того, як прохід Коноплянки зліва до штрафного закінчився передачею назад і направо, а захисник, який підхопив м'яч, відправив сферу у лівий нижній кут.

Японія зробила спроби врятуватися від поразки й створила супернику неприємні хвилини в кінцівці поєдинку, проте Україна зуміла вистояти та здобути перемогу.

Україна - Японія 2:1
Голи: Ракицький, 21, Караваєв, 69 - Макіно, 41

Україна: П'ятов - Бутко (Караваєв, 63), Ордець, Ракицький, Соболь (Матвієнко, 63) - Малиновський (Буяльський, 63), Степаненко - Марлос (Петряк, 89), Зінченко (Ротань, 79), Коноплянка (Циганков, 79 ) - Бєсєдін

Японія: Кавасіма - Г. Сакаї, Макіно, Уеда, Нагатомо - Ямагуті, Хасебе (Мисао, 80) - Хонда (Кубо, 65), Сібасакі (Накадзіма, 80), Харагуті (Усамі, 88) - Сугімото (Кобаясі, 56)

Попереджені: Харагуті, Уеда - Степаненко, Соболь