Збірна України з футзалу не змогла пробитися в півфінал Євро-2018

6 лютого 2018, 23:53

Збірна України з футзалу поступилася в чвертьфіналі Євро-2018 команді Іспанії і не змогла пробитися в півфінал.

З перших хвилин іспанці заволоділи ініціативою і більше загрожували воротам Євгена Іваняка, в той час, як команда Олександра Косенка розраховувала на контратаки. Деякий час така тактика виглядала цілком пристойно, але за п'ять хвилин до кінця першої половини українці вже набрали п'ять фолів, тому змушені були грати дуже обережно, чим відразу скористався суперник. На 18-й хвилині Пола обвідним ударом послав м'яч у дальній кут воріт, скориставшись тим, що Іваняк був прикритий суперниками.

Після перерви Іспанія вирішила зіграти по рахунку, не підпускаючи суперників до воріт Седано. Кілька разів українці пограли з п'ятим польовим, але моментів створити також не змогли. Гра ва-банк в кінцівці зустрічі з боку збірної України не принесла успіху, більш того, іспанці пару разів пробачили команду Косенка, не влучивши по порожніх воротах.

0:1 - збірна України п'ятий раз поспіль вилетіла з чемпіонату Європи на стадії чвертьфіналу. Іспанці в півфіналі зіграють проти команди Казахстану і продовжують захист титулу чемпіона Європи, завойованого два роки тому в Сербії.

Україна - Іспанія 0:1

Гол: Пола, 18

Україна: Іваняк - Королишин, Разуванов, Шотурма, Журба

Запас: Литвиненко, Ципун - Н.Грицина, М.Грицина, Білоцерківець, Хамданов, Лисенко, Педяш, Шеремета

Іспанія: Седано - Алекс, Мігелін, Ортіс, Пола

Запас: Ерреро - Бебе, Хоселіто, Лін, Лозано, Солано, Толра, Усін, Адолфа

Попередження: Журба

Нагадаємо, на груповому етапі збірна України обіграла Румунію і поступилася Португалії, вийшовши в плей-офф з другого місця.