Молодіжна збірна України з футболу програла конкуренту за вихід на Євро — відео

15 листопада 2019, 21:08

Збірна України U-21 програла одноліткам з Данії з рахунком 2:3 у матчі відбору на молодіжне Євро.

Підопічні Руслана Ротаня невдало розпочали матч і уже до 24-ї хвилини пропустили два голи від Ольсена.

На початку другої половині зустрічі нападник гостей оформив хет-трик і зробив рахунок 3:0.

Незважаючи на три пропущені голи, українці ледь не звели матч до нічиєї. Спочатку Русин розпечатав ворота данців, а через 10 хвилин Цітаішвілі забив другий гол, вдало зігравши на добиванні після нереалізованого Шапаренком пенальті.

В останні хвилини гри Україна продовжила наступ на ворота Данії, але забити так і не вдалося.

Після чотирьох матчів молодіжна збірна України має у своєму активі лише три очки і посідає четверту сходинку у групі 8. Лідирує збірна Данії, яка одержала чотири перемоги у чотирьох матчах.

Україна U-21 — Данія U-21 2:3
Голи: Русин, 63, Цітаїшвілі, 73 — Ольсен, 5, 24, 59
Вилучення: Соренсен, 72

На 73-ій хвилині Шапаренко не реалізував пенальті

Огляд матчу

Молодіжне Євро відбудеться в 2021 році в Угорщині та Словенії.

У попередньому турі збірна України U-21 програла одноліткам з Румунії з рахунком 0:3