Збірна України здобула другу перемогу на старті Ліги націй

9 вересня 2018, 18:11

Збірна України здобула мінімальну перемогу над Словаччиною в другому турі зони B Ліги націй.

Перший тайм пройшов на невисоких швидкостях з перевагою збірної України. Команда Андрія Шевченка до перерви створила кілька напівмоментів біля воріт Мартіна Дубравки, але до по-справжньому гострих моментів справа не доходила. Словаччина зробила ставку на контратаки, які досить рідко приносили гостроту.

Після перерви словаки спробували пограти першим номером, але вперлися в щільну оборону української команди. Освіжити гру вдалося замінам з обох сторін: у Словаччині вийшов Дуда, у України - Зінченко і Циганков. Саме останній приніс своїй команді результат, заробивши пенальті після порушення Шкріньяра. З 11-метрової точки забив Ярмоленко, хоча Дубравка був близький до того, щоб відбити удар.

На останніх хвилинах Словаччина кинула всі сили в атаку, але крім моменту після розіграшу кутового на 89-й хвилині і удару від Шкртела нічого не створила.

Україна здобула вже другу перемогу в Лізі націй і очолює групу 1 з шістьма очками. У чехів і словаків поки немає залікових балів в активі.

Україна - Словаччина 1:0
Гол: Ярмоленко, 81 (з пенальті).

Україна: П'ятов - Караваєв, Бурда, Ракицький, Матвієнко - Малиновський (Зінченко, 71), Степаненко (Сидорчук, 86), Марлос - Ярмоленко, Яремчук, Коноплянка (Циганков, 78).

Словаччина: Дубравка - Шатка, Шкртел, Шкріньяр, Губочан - Куцка (Грегуш, 79), Лоботка - Мак, Гамшик, Вайсс (Руснак, 70) - Немец (Дуда, 66).

Попередження: Коноплянка, Сидорчук - Губочан, Дуда.

Нагадаємо, в першому турі групового етапу Ліги націй збірна України перемогла на виїзді Чехію з рахунком 2:1.