Збірна України здобула важливу перемогу над Фінляндією у відборі ЧС-2018

11 червня 2017, 21:05
Збірна України на виїзді обіграла команду Фінляндії у відбірковому матчі чемпіонату світу-2018 в групі I

Перший тайм закінчився без забитих м'ячів, причому жодна з команд не змогла створити по-справжньому гострих моментів.

Другий тайм почався з активності збірної України, яка досить швидко призвела до забитого голу. На 51-й хвилині Ярмоленко шедевральним пасом знайшов у центрі штрафного Малиновського, удар Руслана впритул відбив Градецкі, але на добиванні першим виявився Коноплянка, який з метра відправив м'яч у порожні ворота.

Ближче до середини тайму натиск українців зменшився, і це дозволило фінам зібратись духом і відігратися в рахунку. На 72-й хвилині Ракицький пробив по власних воріт після скидки в штрафну, але врятувала поперечина, однак на добиванні Похьянпало вже ніхто не завадив відправити м'яч у сітку.

У складній ситуації на виручку збірній України прийшов джокер в особі Артема Бесєдіна, який забив, як виявилося, переможний гол у цьому матчі: Ракицький підхопив м'яч на фланзі після розіграшу стандарту та навісив у штрафну, звідки Бесєдін в падінні головою забив свій перший гол у складі збірної України.

2:1 - збірна України набирає важливі три очки і піднімається на друге місце у своїй відбірній групі як мінімум до матчу Ісландії та Туреччини. Наступний поєдинок команда Андрія Шевченка проведе вже у вересні в Харкові проти турків.

Фінляндія – Україна 1:2

Голи: Похьянпало, 71 — Коноплянка, 51, Бесєдін, 75

Фінляндія: Градецкі — Арківуо, Ояла, Мойсандер, Райтала — Лам, Ягубі — Лод (Йенсен, 68), Хямяляйнен, Уронен (Маркканен, 84) — Пуккі (Похьянпало, 68)

Україна: П"ятов — Бутко, Ордець, Ракицький, Матвієнко — Малиновський, Степаненко — Ярмоленко, Коваленко (Шепелєв, 76), Коноплянка (Соболь, 86) — Селезньов (Бесєдін, 64)

Попередження: Лам, Ягубі — Ракицький, Коноплянка, Коваленко, Шепелєв