Збірна України відібрала очки в Англії на юнацькому Євро-2018

20 липня 2018, 21:20

Збірна Ураїни U-19 зіграла внічию з однолітками з Англії на юнацькому Євро-2018, який проходить у Фінляндії.

Англійці, які вважалися фаворитами матчу, відкрили рахунок уже на 8-ій хвилині, скориставшись помилкою українського голкіпера при подачі кутового, і Маркус Таверньє переправив м'яч у сітку. Наприкінці першого тайму українцям вдалося відігратися. Владислав Супряга вдало прикрив м'яч корпусом і пробив повз голкіпера. У другому таймі команди на гол не спромоглись, розійшовшись миром - 1:1.

Таким чином, юнацька збірна України після двох турів набрала 4 очки (стільки ж у Англії) і має хороші шанси на вихід у плей-офф. У Туреччини три очки, а у Франції - 0, щоправда, очна зустріч між цими командами завершиться пізніше.

Наступний матч українська збірна зіграє 23 липня проти однолітків з Туреччини.

Україна U-19- Англія U-19 - 1:1

Голи: Супряга, 39 - Таверньє, 8

Україна: Кучерук - Миколенко, Бондар, Попов (Снурніцин, 73) - Корнієнко, Хахльов (Чех, 90+2), Дришлюк, Конопля - Булеца (Ременюк, 89), Цітаїшвілі (Ременюк, 62) - Супряга

Англія: Белком - Стерлінг, Тантанга, Уоттс (Кербі, 84), Чалоба, Льюїс - Ембтлон, Сандерс, Таверньє, Бреретон - Херст (Морріс, 81)

Попередження: Попов (Україна)

У першому турі юнацька збірна України несподівано обіграла команду Франції з рахунком 1:0.