«Not bad». Зеленський відреагував на сенсаційну нічию збірної України з чемпіонами світу

25 березня 2021, 08:33

Президент України Володимир Зеленський відреагував на нічию національної збірної з футболу з командою Франції у стартовому матчі відбіркового турніру чемпіонату світу 2022 року.

«Нічия на виїзді з чемпіонами світу — not bad (непогано. — Прим.).

Вітаю команду і тренера з крутим результатом, здобутим незважаючи на солідні кадрові втрати. Вперед, Україно!" - написав Зеленський у Twitter.

Матч між Францією і Україною проходив на арені Стад де Франс у Сен-Дені. Чемпіони світу виграли перший тайм з рахунком 1:0, проте після перерви завдяки голу Сергія Сидорчука українці змогли відігратися.

Наступний матч відбору ЧС-2022 збірна України зіграє в Києві на НСК Олімпійський 28 березня. Протистояти команді Андрія Шевченка буде Фінляндія.

Раніше НВ зібрав найцікавіші коментарі користувачів соцмереж щодо нічиєї збірних Франції та України в першому матчі відбору на ЧС-2022.

Редактор: Євген Нещерет