«Зеленський — три-два-раз». Фанати Кривбаса присвятили банер президенту під час матчу Кубка України — фото

26 серпня 2020, 21:08

Фанати новоствореного Кривбаса присвятили банер президенту Володимиру Зеленському, який відвідав матч криворізької команди проти Черкащини у першому раунді Кубка України.

Під час поєдинку фанати вивісили полотно, на якому було написано: «Зеленський — три-два-раз, ганьбить наш Кривбас».

Банер було вивішено в дебюті гри, але пізніше його прибрали.

До слова, матч було затримано на 50 хвилин через запізнення Зеленського. Президент таки приїхав на гру та зробив перший удар по м’ячу.

Football.ua

Поєдинок у підсумку завершився перемогою Кривбаса над Черкащиною з рахунком 4:2.

У червні цього року Володимир Зеленський, який народився у Кривому Розі, поставив депутату від партії Слуга народу Юрію Корявченкову завдання повернути футбольний клуб Кривбас.

Пізніше стало відомо, що Кривбас, який був розформований у 2013 році, у цьому сезоні розпочне боротьбу у Другій лізі України.