«Це вже, б***ь, дістало все». У Першій лізі України стався гучний скандал через суддівство

28 серпня 2021, 14:00

Після матчу 6-го туру Першої ліги України між командами Гірник-Спорт (Горішні Плавні) і Кремінь (Кременчук) стався гучний скандал, пов’язаний із суддівством, повідомляє Sport.ua.

Зустріч завершилася перемогою гостей з рахунком 1:0. Єдиний гол вони забили на 5-й компенсованій до другого тайму хвилині з пенальті.

Цей факт обурив головного тренера Гірника-Спорт Ігоря Жабченка. Після гри, він не стримуючи емоцій, поділився думкою щодо роботи головного арбітра Ігоря Сташука.

«Щодо суддівства — я не прихильник обговорень арбітрів, але ця людина просто… Як він може судити Першу лігу? Кваліфікації - нуль цілих, нуль десятих. Тому хочеться, б***ь, щоб звернули увагу, б***ь, щоб таких арбітрів не було у нас.

Як так можна? Ну чесно, це вже, б***ь, межа якась, вже просто дістало все", — сказав Жабченко.

Раніше через скандал із суддівством з розіграшу чемпіонату у Першій лізі хотів знятися Альянс. Пізніше клуб ухвалив рішення продовжити виступ.

Редактор: Євген Нещерет