Відбір до Євро-2024. Події жеребкування

9 жовтня, 13:46
Збірна України дізнається суперників в своєму наступному турнірі (Фото:УЄФА via Twitter)

Збірна України дізнається суперників в своєму наступному турнірі (Фото:УЄФА via Twitter)

НВ стежив за перебігом жеребкування кваліфікації Євро-2024 з футболу та подіями навколо нього.

Онлайн-трансляція від НВ

Ось як виглядають групи

Група A — Іспанія, Шотландія, Норвегія, Грузія, Кіпр

Група B — Нідерланди, Франція, Ірландія, Греція, Гібралтар

Група C — Італія, Англія, УКРАЇНА, Північна Македонія, Мальта

Відео дня

Група D — Хорватія, Уельс, Вірменія, Туреччина, Латвія

Група E — Польща, Чехія, Албанія, Фарерські острови, Молдова

Група F — Бельгія, Австрія, Швеція, Азербайджан, Естонія

Група G — Угорщина, Сербія, Чорногорія, Болгарія, Литва

Група H — Данія, Фінляндія, Словенія, Казахстан, Північна Ірландія, Сан-Марино

Група I — Швейцарія, Ізраїль, Румунія, Косово, Білорусь, Андора

Група J — Португалія, Боснія та Герцеговина, Ісландія, Люксембург, Словаччина, Ліхтенштейн

Жеребкування завершено

Група J — Португалія, Боснія та Герцеговина, Ісландія, Люксембург, Словаччина, Ліхтенштейн

Група I — Швейцарія, Ізраїль, Румунія, Косово, Білорусь, Андора

Група H — Данія, Фінляндія, Словенія, Казахстан, Північна Ірландія, Сан-Марино

Останній кошик

Група J — Португалія, Боснія та Герцеговина, Ісландія, Люксембург, Словаччина

Група I — Швейцарія, Ізраїль, Румунія, Косово, Білорусь

Група H — Данія, Фінляндія, Словенія, Казахстан, Північна Ірландія

Група G — Угорщина, Сербія, Чорногорія, Болгарія, Литва

Група F — Бельгія, Австрія, Швеція, Азербайджан, Естонія

Група E — Польща, Чехія, Албанія, Фарерські острови, Молдова

Група D — Хорватія, Уельс, Вірменія, Туреччина, Латвія

Група C — Італія, Англія, УКРАЇНА, Північна Македонія, Мальта

Група B — Нідерланди, Франція, Ірландія, Греція, Гібралтар

Група A — Іспанія, Шотландія, Норвегія, Грузія, Кіпр

П’ятий кошик пішов

Група J — Португалія, Боснія та Герцеговина, Ісландія, Люксембург

Група I — Швейцарія, Ізраїль, Румунія, Казахстан

Група H — Данія, Фінляндія, Словенія, Казахстан

Група G — Угорщина, Сербія, Чорногорія, Болгарія

Група F — Бельгія, Австрія, Швеція, Азербайджан

Група E — Польща, Чехія, Албанія, Фарерські острови

Група D — Хорватія, Уельс, Вірменія, Туреччина

Група C — Італія, Англія, УКРАЇНА, Північна Македонія

Група B — Нідерланди, Франція, Ірландія, Греція

Група A — Іспанія, Шотландія, Норвегія, Грузія

Далі йдуть команди із четвертого кошика

Група J — Португалія, Боснія та Герцеговина, Ісландія

Група I — Швейцарія, Ізраїль, Румунія

Група H — Данія, Фінляндія, Словенія

Група G — Угорщина, Сербія, Чорногорія

Група F — Бельгія, Австрія, Швеція

Група E — Польща, Чехія, Албанія

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Група D — Хорватія, Уельс, Вірменія

Група C — Італія, Англія, УКРАЇНА

Група B — Нідерланди, Франція, Ірландія

Група A — Іспанія, Шотландія, Норвегія

Пішли команди із третього кошика, де знаходиться Україна

Група J — Португалія, Боснія та Герцеговина

Група I — Швейцарія, Ізраїль

Група H — Данія, Фінляндія

Група G — Угорщина, Сербія

Група F — Бельгія, Австрія

Група E — Польща, Чехія

Група D — Хорватія, Уельс

Група C — Італія, Англія

Група B — Нідерланди, Франція

Група A — Іспанія, Шотландія

Тепер будуть витягувати команди із другого кошика

Група J — Португалія

Група I — Швейцарія

Група H — Данія

Група G — Угорщина

Група F — Бельгія

Група E — Польща

Група D — Хорватія

Група C — Італія

Група B — Нідерланди

Група A — Іспанія

Розпочалася безпосередньо сама процедура жеребкування!

Зараз пояснюються технічні деталі жеребкування

Розпочинається відеознайомство з містами, які будуть приймати матчі Євро-2024

Також на сцену запросили колишніх футболістів збірної Німеччини Юргена Клінсманна та Карла-Гайнца Рідле

Допомагати проводити жеребкування будуть ексгравці збірної Італії Деметріо Альбертіні та Джанлука Дзамбротта

Ведучі зараз розповідають про те, що за путівки до фінального раунду будуть боротися 53 національні збірні

Церемонія жеребкування відбору Євро-2024 розпочинається

Церемонія відбудеться Франкфурті-на-Майні (Німеччина). Пряму трансляцію жеребкування покажуть сайт УЄФА та YouTube-канал Української асоціації футболу.

Національні збірні розіб'ють на 10 груп: у семи групах опиниться по п’ять команд, у трьох — по шість. Чотири фіналісти Ліги націй зіграють у групах із п’яти команд.

Збірна України опинилася в третьому кошику з Ісландією, Норвегією, Словенією, Ірландією, Албанією, Чорногорією, Румунією, Швецією, Вірменією, тому не зіграє із цими збірними в своїй групі.

Склад кошиків:

Кошик Ліги націй: Нідерланди, Хорватія, Іспанія, Італія

Кошик 1: Данія, Португалія, Бельгія, Угорщина, Швейцарія, Польща

Кошик 2: Франція, Австрія, Чехія, Англія, Уельс, Ізраїль, Боснія та Герцеговина, Сербія, Шотландія, Фінляндія

Кошик 3: Україна, Ісландія, Норвегія, Словенія, Ірландія, Албанія, Чорногорія, Румунія, Швеція, Вірменія

Кошик 4: Грузія, Греція, Туреччина, Казахстан, Люксембург, Азербайджан, Косово, Болгарія, Фарерські острови, Північна Македонія

Кошик 5: Словаччина, Північна Ірландія, Кіпр, Білорусь, Литва, Гібралтар, Естонія, Латвія, Молдова, Мальта

Кошик 6: Андорра, Сан-Марино, Ліхтенштейн

Збірна Росії не зіграє у відбірному турнірі чемпіонату Європи 2024 року, тоді як національна команда Білорусі допущена до турніру.

Головний тренер збірної України Олександр Петраков присутній на церемонії жеребкування відбору на Євро-2024.

Ось так виглядає весь склад учасників жеребкування за кошиками:

УАФ
Фото: УАФ
Показати ще новини
Радіо НВ
X