Жеребкування Євро-2020. Коли і де дивитися

30 листопада 2019, 11:19

НВ розповідає все, що потрібно знати бажаючим стежити за жеребкуванням фінального турніру Євро-2020 з футболу.

Жеребкування фінальної частини чемпіонату Європи відбудеться в Бухаресті сьогодні, 30 листопада, о 19:00 за київським часом.

Пряму трансляцію жеребкування покаже телеканал Футбол 1. НВ проведе онлайн-трансляцію заходу і подій навколо нього, починаючи з 18.30.

Відео дня

24 учасники турніру розіб'ють на шість груп по чотири команди в кожній. 12 країн-господарок Євро-2020 заздалегідь поділили по парах в кожну з груп.

Збірна України потрапила в першу корзину разом із Бельгією, Італією, Англією, Німеччиною та Іспанією, а тому не зіграє з цими командами в своєму квартеті.

Уже відомо, що підопічні Андрія Шевченка опиняться в групі C, де їх суперником точно буде збірна Нідерландів. Матчі квартету пройдуть в Амстердамі (Нідерланди) і Бухаресті (Румунія).

Збірні-господарки першості, які проб’ються у фінальну стадію, автоматично потраплять до відповідних груп для проведення на своєму полі мінімум двох матчів.

Склад кошиків:

Кошик 1: Бельгія, Італія (господарі), Англія (господарі), Німеччина (господарі), Іспанія (господарі), Україна.

Кошик 2: Франція, Польща, Швейцарія, Хорватія, Нідерланди, Росія (господарі)

Кошик 3: Португалія, Туреччина, Данія (господарі), Австрія, Швеція, Чехія

Кошик 4: Уельс, Фінляндія,

Переможець стикових матчів Шляху А (Ісландія, Болгарія, Угорщина, Румунія),

Переможець стикових матчів Шляху В (Боснія і Герцеговина, Словаччина, Ірландія, Північна Ірландія),

Переможець стикових матчів Шляху С (Шотландія, Норвегія, Сербія, Ізраїль),

Переможець стикових матчів Шляху D (Грузія, Північна Македонія, Косово, Білорусь).

Можливий склад груп:

Група А (господарі: Рим, Баку): Італія, Франція/Польща/ Швейцарія/Хорватія, Фінляндія/Уельс

Група B (Санкт-Петербург, Копенгаген): Бельгія, Росія, Данія, Фінляндія/Уельс

Група C: (Амстердам, Бухарест): Україна, Нідерланди, Португалія/Туреччина/Австрія/Швеція/Чехія, переможець стикових матчів шляху А або D.

Група D (Лондон, Глазго): Англія, Франція/Польща/Швейцарія/Хорватія, Португалія/Туреччина/Австрія/ Швеція /Чехія, переможець стикових матчів шляху C.

Група E (Більбао, Дублін): Іспанія, Франція/Польща/Швейцарія/Хорватія, Португалія/Туреччина/Австрія/ Швеція/Чехія, переможець стикових матчів шляху B.

Група F (Мюнхен, Будапешт): Німеччина, Франція/Польща/Швейцарія/Хорватія, Португалія/Туреччина/Австрія/Швеція/Чехія, переможець стикових матчів шляху A або D.

НВ

Показати ще новини
Радіо НВ
X