Після від'їзду з Динамо скандальний нападник забив гол у першому матчі за новий клуб — відео

3 лютого 2020, 17:18

Після від'їзду з Динамо скандальний нападник забив м’яч у своєму дебютному матчі за новий клуб Анкарагюджю після переходу на правах оренди до кінця сезону.

Футболіст збірної Люксембургу вийшов у стартовому складі домашнього матчу 20-го туру турецької Суперліги проти Касимпаши.

Господарі програвали після того, як гості відкрили рахунок на 7-й хвилині, коли після передачі Уссама Хаддаді від Маме Тіама.

Після перерви Анкарагюджю зумів заробити право на пенальті, який успішно виконав Родрігес, пробивши під ліву стійку воріт.

Надалі команди не зуміли змінити встановлену рівновагу і завершили матч з рахунком 1:1. Команда екс-гравця Динамо займає 17-те, передостаннє місце після 20 турів.

Раніше Родрігес пропустив тренування київського клубу після матчу проти Зорі (1:2), повідомивши про хворобу, хоча насправді був у нічному клубі.

Після цього з'явилася інформація, що гравця збірної Люксембургу перевели в дубль і виставлять на трансфер. Футболіст нібито неодноразово приїжджав на тренування із запахом перегару.