Зінченко дебютував в основі АПЛ, Арсенал і Челсі розгромили суперників. Результати матчів чемпіонату Англії

20 січня 2018, 21:26

У суботу, 20 січня, відбулися перші матчі 24-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Відкривав ігровий день матч Брайтона і Челсі.

Аристократи вирішили відразу забезпечити результат - до 6-ї хвилини Азар і Вілліан вже забезпечили перевагу в два голи. У другому таймі гравці Челсі забили ще два м'ячі, повністю закривши питання про переможця - на 77-й хвилині дубль оформив Азар, а в кінці поєдинку відзначився Віктор Мозес.

Брайтон - Челсі 0:4
Голи: Азар, 3, 77, Вілліан, 6, Мозес, 89

Дебютний матч Олександра Зінченка в основі Манчестер Сіті спочатку здавалося, пройде зовсім без проблем. Городяни повністю домінували, а в деякі моменти гри відсоток володіння м'ячем доходив до 81%.

До того ж, до середини другого тайму Сіті вів 2:0 - двічі забив Агуеро. Але потім, в результаті контратаки, Мерфі відіграв один м'яч. Більш того, у сорок був ще один забійний момент, але там городян врятував Едерсон.

Після цього городяни активізувалися, що вилилося в хет-трик Агуеро на 83-й хвилині після вражаючого проходу Сане.

Манчестер Сіті - Ньюкасл 3:1
Голи: Агуеро, 34, 63 (пен.), 83 - Мерфі, 67

Арсенал на своєму полі приймав Кристал Пелас - і тут події розвивалися ще швидше. Вже до 22-ї хвилині каноніри відзначилися чотири рази - особливо постарався захисник Монреаль, який забив гол і віддав дві гольові передачі. У другому таймі Кристал Пелас зусиллями Мілівоєвіча відіграв гол, але Арсенал перемогу упускати не збирався.

Арсенал - Кристал Пелас 4:1
Голи: Монреаль, 6, Івобі, 10, Косельні, 13, Ляказетт, 22 - Мілівоєвіч, 78

У Манчестер Юнайтед видався складний виїзд в Бернлі. Єдиний м'яч забив набравший непогану форму Марсіаль. Загалом, матч не ряснів моментами - Юнайтед не намагався добити суперника, зосередившись на захисті результату, а Бернлі банально не вистачило класу, щоб вразити сітку воріт манкуніанців.

Бернлі - Манчестер Юнайтед 0:1
Гол: Марсіаль, 54