Зінченко гольовими передачами допоміг Манчестер Сіті розгромити Челсі й стати лідером АПЛ - відео

10 лютого 2019, 20:16

Півзахисник збірної України Олександр Зінченко прийняв участь у трьох гольових атаках Манчестер Сіті, який завдяки розгрому Челсі з рахунком 6:0 повернув лідерство в англійській Прем'єр-лізі.

Господарі забили вже на 4-й хвилині, коли відзначився Рахім Стерлінг. Через дев'ять обертів секундної стрілки рахунок став 2:0 - український гравець відпасував на Серхіо Агуеро, який ефектним ударом здалеку відправив м'яч у сітку.

Зінченко сприяв і третьому голу в ворота Челсі. Його закид у штрафну суперника призвів до метушні, якою скористався той же Агуеро.

На 25-му обороті секундної стрілки Ілкай Гюндоган зробив рахунок 4:0, а на 56-й хвилині Агуеро оформив хет-трик, забивши п'ятий м'яч.

Український півзахисник, який в складі Сіті знову діяв зліва в обороні, відзначився другою гольовою передачею в кінцівці матчу - його передачу в гол конвертував Стерлінг.

Голи і огляд матчу Манчестер Сіті - Челсі

В іншому матчі дня Тоттенхем переграв Лестер на своєму полі з рахунком 3:1 і закріпився на третій позиції.

Манчестер Сіті - Челсі 6:0
Голи: Стерлінг, 4, 80, Агуеро, 13, 19, 56 (з пенальті), Гюндоган, 24

Тоттенхем - Лестер 3:1
Голи: Санчес, 33, Еріксен, 63, Сон Хин Мін, 90+1 - Варді, 76

MyScore.com.ua

Напередодні Ліверпуль розгромив на своєму полі Борнмут з рахунком 3:0 і повернувся на перше місце. Манчестер Юнайтед завдяки перемозі над Фулхемом з аналогічним результатом піднявся на четверте місце.