Зінченко красивим голом допоміг Манчестер Сіті розгромити суперника в матчі Кубка англійської ліги - відео

10 січня 2019, 00:05

Український півзахисник Олександр Зінченко забив гол у ворота Бертона і допоміг Манчестер Сіті здобути розгромну перемогу 9:0 у першому півфінальному матчі Кубка англійської ліги.

У воротах Бертона, який виступає у третьому за силою дивізіоні Англії, побувало аж дев'ять м'ячів: чотири в першому таймі та п'ять у другому.

На 37-ій хвилині голом відзначився півзахисник збірної України Олександр Зінченко, зробивши рахунок 4:0. Українець отримав пас від Лероя Сане та підсікаючим ударом точно пробив у дальній кут воріт гостей. Для Зінченка цей гол став першим у складі Манчестер Сіті.

Також варто відзначити, що чотири голи на свій рахунок записав форвард "містян" Габріель Жезус.

Манчестер Сіті - Бертон - 9:0
Голи: Де Брюйне, 6, Жезус, 31, 34, 57, 65, Зінченко, 37, Фоден, 62, Уокер, 70, Марез, 83

Манчестер Сіті: Муріч - Уокер (Даніло, 74), Отаменді, Гарсія, Зінченко - Д. Сілва, Гюндоган, де Брюйне (Фоден, 58) - Марез, Жезус, Сані (Б. Сілва, 66)

Бертон: Коллінс - Брейфорд, Бакстон, Тернер, Хатчінсон - Уоллес, Аллен (Фокс, 68) - Бойс (Темплтон, 68), Фрейзер (Сбарро, 79), Акінс - Харнесс

Гол Зінченка

Матч-відповідь між Бертоном та Манчестр Сіті відбудеться 23 січня.

Напередодні Челсі з мінімальним рахунком 0:1 програв Тоттенхему у першому півфінальному матчі Кубка англійської ліги.