Зінченко відреагував на свою гольову передачу в переможному матчі Манчестер Сіті проти Арсеналу

23 грудня 2020, 21:56

Український захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко показав реакцію на свій гольовий пас у матчі чвертьфіналу Кубка англійської Ліги проти Арсеналу.

Футболіст не залишив без уваги епізод на 3-й хвилині гостьового поєдинку, коли він навісив на голову Габріела Жезуса, а той відкрив рахунок.

Арсенал відновив рівновагу наприкінці півгодини гри з гаком, але Сіті забив ще три м'ячі та переміг 4:1. Українець провів на полі весь матч.

З цієї нагоди захисник опублікував на своїй сторінці в Instagram фотографію, як він і Жезус відзначають забитий м'яч.

"В наступному раунді, Манчестер Сіті. Спраглий на більше", - написав Зінченко.

Раніше повідомлялося, що на тлі чуток про можливий трансфер українця інтерес до гравця проявляють Ювентус і Наполі.