Зінченко допоміг Манчестер Сіті знищити Шальке з Коноплянкою в Лізі чемпіонів - відео

13 березня 2019, 00:38

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Манчестер Сіті з українським оборонцем Олександром Зінченком із рахунком 7:0 розгромив вдома Шальке українського півзахисника Євгена Коноплянки.

Примітно, що більше півгодини на табло горіли нулі, після чого англійська команда зуміла відкрити рахунок, коли відзначився Серхіо Агуеро з пенальті.

Це був перший з трьох голів господарів, забитих ними протягом восьми хвилин. Спершу аргентинець зробив дубль після передачі Рахіма Стерлінга, а потім Лерой Сане зробив результативною передачу Зінченка.

У другому таймі Манчестер Сіті продовжив побиття суперника. Своєрідний хет-трик із гольових передач встановив Сане, який асистував Стерлінгу, Бернарду Сілві та Філіпу Фодену.

Сьомий м'яч забив Габріел Жезус, коли відгукнувся на передачу Бернарду Сілви на 84-й хвилині. Автори двох останніх голів вийшли на заміну.

Зінченко й Коноплянка провели на полі повний матч у складі своїх команд.

Манчестер Сіті - Шальке 7:0 (перший матч - 3:2).
Голи: Агуеро, 35 (з пенальті), 39, Сане, 43, Стерлінг, 56, Б. Сілва, 71, Фоден, 78, Жезус, 84

Відео голів і огляд матчу Манчестер Сіті - Шальке

В іншому матчі дня Ювентус завдяки трьом голам від Кріштіану Роналду обіграв у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Атлетіко 3:0 і за сумою двох матчів вийшов у наступний раунд.