Зінченко вперше з 2019 року зробив результативну дію у матчі англійської Прем'єр-ліги — відео

19 грудня 2021, 18:32

Український півзахисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко допоміг своєму клубу обіграти Ньюкасл (4:0) у матчі 18-го туру чемпіонату Англії.

Зінченко вийшов у стартовому складі та відіграв 90 хвилин на позиції лівого захисника.

У середині другого тайму при рахунку 2:0 на користь Манчестер Сіті українець навісив на Ріяда Мареза, який відправив м'яч у сітку.

Ця результативна передача стала для Зінченка першою в англійській Прем'єр-лізі з лютого 2019 року, коли Олександр віддав два асисти у поєдинку з Челсі (6:0).

Загалом в активі вихованця Шахтаря у чемпіонаті Англії чотири гольові передачі у 67 матчах.

У всіх турнірах футболіст збірної України відіграв за Манчестер Сіті 110 поєдинків та набрав 10 очок за системою гол+пас (2+8).

Раніше Олександр Зінченко віддав результативну передачу на Ріяда Мареза у матчі групового етапу Ліги чемпіонів проти РБ Лейпциг (1:2).

Редактор: Іван Мартинов