Зінченко вийшов у старті проти Челсі, четвертої поспіль поразки Арсеналу. Результати матчів чемпіонату Англії

4 березня 2018, 19:58

3-4 березня відбулися матчі 29-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Центральним поєдинком туру була зустріч Манчестер Сіті і Арсеналу. До слова, Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі городян, вже на 24-й хвилині відзначившись жовтою карткою.

У першому таймі, який завершився з рахунком 0:0, перевагою володіли саме господарі. Проте вже на першій хвилині другого тайму Бернардо Сілва замкнув простріл Давіда Сілви і відкрив рахунок. Цей гол так і залишився єдиним, а городяни спокійно довели матч до перемоги.

У першому таймі матчу Брайтона і Арсеналу було забито цілих три м'ячі, причому перші два забив Брайтон. Спочатку Льюїс скористався помилкою Чеха при подачі кутового і відкрив рахунок, а на 26-й хвилині помилку допустив вже Косельни, який віддав м'яч супернику, Нокар відпасував на Гросса, який навісив в штрафну - Мюррей зробив рахунок 2:0.

Гол Обамеянга на 43-й хвилині повернув надію канонірам, але, незважаючи на всі спроби Арсеналу в другому таймі хоча б вирвати нічию, перемогу здобули саме господарі поля.

У вчорашніх поєдинках впевнені домашні перемоги заробили футболісти Тоттенхема та Ліверпуля. Також варто відзначити впевнену перемогу Суонсі над Вест Хемом.