Яскравий дебют. Зінченко гольовим пасом допоміг Арсеналу виграти стартовий матч англійської Прем'єр-ліги — відео

6 серпня, 01:57
Зінченко (праворуч) зіграв в основному складі (Фото:Reuters/Paul Childs)

Український новачок лондонського Арсеналу Олександр Зінченко результативною дією дебютував за клуб в офіційному матчі, в якому той переміг на виїзді Крістал Пелес у 1-му турі англійської Прем'єр-ліги.

Півзахисник зіграв на лівому фланзі оборони своєї нової команди, де здебільшого грав і в складі колишнього клубу – Манчестер Сіті.

Гості відкрили рахунок на 20-й хвилині після того, як Зінченку своєю передачею вдалося знайти Габріела Мартінеллі, а той відправив м'яч у сітку.

Українського гравця було замінено на 83-й хвилині Кіраном Тірні, тоді як Арсенал збільшив свою перевагу завдяки голу Гуехі в свої ворота через дві хвилини — 2:0.

Крістал Пелес - Арсенал 0:2

Голи: Мартінеллі, 20, Гуехі, 85 (в свої ворота)

Раніше Зінченко в дебютному матчі за Арсенал, який мав товариський статус, допоміг розгромити Челсі - 4:0.