Зірка здобула вольову перемогу над Карпатами, Ворскла перемогла в матчі чемпіонату України

29 квітня 2017, 19:10
Відбулися деякі матчі в 27-му турі чемпіонату України з футболу

Зірка з Кропивницького вдома обіграла Карпати з рахунком 3:2. Першими забили гості — на 15-й хвилині пенальті реалізував нападник львів'ян Олександр Гладкий. На це господарі відповіли одразу трьома точними ударами ще до кінця першого тайму.

У другому таймі Карпати спробували відігратися, але видалення Дитятьева залишило команду в меншості.

Зірка — Карпати 3:2
Голи: Білоног, 26, Загальський, 30 (пенальті), Драченко, 45 — Гладкий, 15 (пенальті), Гуцуляк, 50

Зірка: Паст — Перейра, Фатєєв, Наілсон (Кучеренко, 46) — Загальський (Щедрий, 78), Дришлюк (Жуков, 75), Полегенько, Драченко, Бацула — Сітало, Білоног

Карпати: Боровик — Лобай, Нестеров, Дитятьєв — Мірошниченко (Грисьо, 87), Філімонов (Ксьонз, 46, Чачуа, 77), Вербний, Матвієнко — Гуцуляк, Худоб'як — Гладкий

Попередження: Дришлюк, Фетеев, Щедрий — Філімонов, Ксьонз

Вилучення: Дитятьєв, 68

Ворскла вдома обіграла Сталь з рахунком 2:0. Шарпар і Ребенок забили на 30-й і 39-й хвилинах відповідно.

Ворскла — Сталь 2:0
Голи: Шарпар, 30 (пенальті), Ребенок, 39

Ворскла: Шуст — Сапай, Чижов, Даллку, Пердута — Ткачук, Д. Кравченко (Скляр, 74) — Одарюк (Мякушко, 77), Шарпар, Ребенок — Хльобас (Загорулько, 82)

Сталь: Паньків — Пашаєв, Стаменкович, Іщенко (А. Кравченко, 69), Шабанов, Леандро — Каленчук, Карасюк — Васін (Дебелко, 41), Задерака — Карікарі (Климчук, 59)

Попередження: Ткачук — Паньків, Стаменкович, Каленчук