Зірковий новачок Манчестер Юнайтед забив гол через чотири хвилини після дебюту - відео

30 липня 2016, 23:40
Зірковий новачок Манчестер Юнайтед Златан Ібрагімович забив гол ударом ножицями на самому початку дебютного поєдинку в новій команді

На четвертій хвилині матчу проти Галатасарая отримавши передачу від Валенсії Ібрагімович виконав майстерний удар "бісіклетою", відкривши рахунок у матчі.

У підсумку поєдинок завершився з рахунком 5:2 на користь підопічних Жозе Моуріньо.

Нагадаємо, в кінці червня Ібрагімович оголосив про те, що його новим клубом стане Манчестер Юнайтед.

Після Євро-2016 нападаючий оголосив про завершення міжнародної кар'єри у збірній Швеції.

На початку червня стало відомо, що Ібрагімович в літнє трансферне вікно поповнить ряди Манчестер Юнайтед.

Повідомлялося, що після переходу в Манчестер Юнайтед Златан Ібрагімович може заробити 44 мільйона євро за два сезони з урахуванням бонусів, а зарплата шведа складе 330 тисяч євро на тиждень.

Раніше зірковий нападник Парі Сен-Жермен заявив про те, що покидає французький клуб після завершення сезону.