Зоря драматично програла німецькому клубу і вилетіла з Ліги Європи

30 серпня 2018, 21:45

Луганська Зоря програла на виїзді німецькому Лейпцигу з рахунком 2:3 і за підсумками двох матчів припинила боротьбу в цьогорічному розіграші Ліги Європи.

Лейпциг відкрив рахунок дуже швидко - уже на 7-ій хвилині німецька команда провела зразкову атаку, яку закінчив ударом здалеку Матеус Кунья. М'яч по дорозі зачепив ногу Вернера, дезорієнтував голкіпера, та влетів у сітку Зорі.

Аби розраховувати на позитивний результат, Зорі потрібно було забивати. З цим завданням команда Юрія Вернидуба справилася ще у першому таймі. На 35-ій хвилині Караваєв зробив точний навіс у штрафний, а там не менш ефектно зіграв Рафаель, який головою відправив м'яч у сітку.

В другому таймі Зоря відправила Лейпциг у нокдаун, забивши другий м'яч - Караваєв прострілив, а Гордієнко замкнув на дальній штанзі. В цій ситуації Лейпцигу потрібно було забивати двічі, що німецька команда успішно й зробила. Спочатку луганці забули в штрафному Огюстена, який розстріляв ворота Зорі, а на останніх хвилинах захисник Віталій Вернидуб зіграв рукою у штрафному і заробив пенальті, яке вдало реалізував Форсберг та вибив Зорю з Ліги Європи.

РБ Лейпциг - Зоря 3:2 (перший матч - 0:0)

Голи: Кунья, 7, Огюстен, 69, Форсберг, 90 (з пенальті) - Рафаель, 35, Гордієнко, 48

РБ Лейпциг: Мвого - Лаймер (Брума, 79), Конате (Форсберг, 59), Орбан, Клостерманн - Кунья, Ільзанкер, Кампль, Забітцер - Поульсен (Огюстен, 59), Вернер

Зоря: Луїс Феліпе - Тимчик, Вернидуб, Сваток, Михайличенко - Харатін, Сілас - Караваєв, Гордієнко (Кочергін, 68), Кабаєв (Чеберко, 69) - Рафаель (Прийма, 80)

Попередження: Сваток, Харатін, Луїс Феліпе

У першому матчі в луганська Зоря зіграла з Лейпцигом унічию 0:0.