Зоря другий раз поспіль зазнала мінімальної поразки у Лізі Європи

21 жовтня 2016, 00:07
Луганська Зоря в рамках третього туру групового етапу Ліги Європи на виїзді поступилася роттердамський Фейєнорду

У першому таймі команда Юрія Вернидуба на рівних боролася з іменитим суперником, дозволивши йому створити кілька небезпечних моментів лише на старті поєдинку, які не реалізували Йоргенсен і Басачикоглу.

У другому таймі Фейєноорд продовжував більше володіти м'ячем, але Зоря грамотно грала поблизу власних воріт. Результат поєдинку вирішила одна-єдина помилка. На 55-й хвилині Басачикоглу обікрав Сівакова на межі штрафної, віддав на Йоргенсена, який без проблем впритул розстріляв ворота Шевченка.

Надалі обидві команди не мали можливостей для забитого м'яча, хоча Зоря создла кілька небезпечних підходів до воріт Джонса.

0:1 - Зоря вдруге поспіль зазнала мінімальної поразки в Лізі Європи і продовжує посідати останню сходинку в турнірній таблиці квартету.

Фейєнорд - Зоря 1:0

Гол: Йоргенсен, 55

Фейенорд: Джонс — Карсдорп, Ван дер Хейден Боттегін, Конголо — Ель-Ахмаді, Вільєна, Тапіа — Торнстра, Йоргенсен (Крамер, 81), Басачикоглу

Зоря: Шевченко — Каменюка, Сіваков, Форстер, Соболь — Гречишкін, Гордієнко (Харатін, 66) — Караваєв, Ліпартія, Петряк (Пауліньо, 58) — Кулач (Любеновіч, 46)

Попередження: Ліпартія, Каменюка