Зоря обіграла Десну, Карпати розійшлися миром з Арсеналом. Результати чемпіонату України - відео

1 грудня 2018, 20:35

У суботу, 1 грудня, відбулося два матчі 17-го туру чемпіонату України з футболу.

Зоря обіграла Десну, яка проводила свій домашній матч в Києві на Оболонь-Арені. Гра могла зовсім не відбутися через снігопад в столиці, але зрештою була лише перенесена на годину.

Луганчани забили по голу в кожному з таймів. До перерви відзначився Сілас, після - Кабаєв.

Завдяки цій перемозі Зоря обійшла Ворсклу в турнірній таблиці і стала четвертою.

Десна - Зоря 0:2
Голи: Сілас, 23, Кабаєв, 80.

Десна: Паст - Д.Фаворов, Єрмаков, Братков, Мостовий - Старенький (Банасевіч, 76), А. Фаворов (Коберідзе, 86), Огиря, Картушов - Філіппов, Безбородько (Хльобас, 76).

Зоря: Махарадзе - Караваєв, Вернидуб, Сваток, Михайличенко - Харатін (Арвеладзе, 77), Сілас - Кабаєв (Литвин, 86), Кочергін (Ледньов, 76), Хомченовський - Громов.

Попередження: Старенький, А. Фаворов - Вернидуб, Сілас.

В іншому матчі ігрового дня Арсенал-Київ на своєму полі зіграв внічию з Карпатами і перервав п'ятиматчеву серію поразок.

Арсенал-Київ - Карпати 1: 1
Голи: Гуйє, 23 (у свої ворота) - Гуцуляк, 72 (з пенальті)

Арсенал-Київ: Сітало - Зозуля, Акакпо, Сагуткін, Дубінчак - Евтоскі (Насонов, 69), Домбровський (Вакулко, 58) - Лола, Фещук, Оріховський (Семенюк, 79) - Акулінін

Карпати: Кучинський - Мірошниченко (Мякушко, 65), Федецький, Гуйє, Мехреміч, Лебеденко (Карраскаль, 57) - Ербес (Понд, 77), Ді Франко, Кльоц - Швед, Гуцуляк

Попередження: Евтоскі, Акулінін - Ербес, Гуйє, Мірошниченко, Федецький, Кльоц

Турнірне становище

Таблиця сайту Myscore.com.ua

На цьому тижні повідомлялося, що всі футболісти Арсеналу-Київ, який виступає в українській Прем'єр-лізі, пройшли перевірку на детекторі брехні. Перевірку на поліграфі не пройшов тільки головний тренер київської команди В'ячеслав Грозний. Наставник відмовився від цієї процедури два дні поспіль.

На минулих вихідних Арсенал-Київ програв Чорноморцю з рахунком 1:2, пропустивши два м'ячі за дві хвилини. Київський клуб на даний момент знаходиться на останньому місці в турнірній таблиці Прем'єр-ліги, вигравши при Грозному тільки один матч і маючи серію поразок з п'яти поєдинків поспіль.