Зоря перемогла німецьку Герту в Лізі Європи

19 жовтня 2017, 21:52
У третьому турі групового етапу Ліги Європи луганська Зоря перемогла у Львові берлінську Герту з рахунком 2:1

Початок залишилося за гостями. Так, Вайзер ледь не відкрив рахунок після виходу на побачення з воротарем господарів Андрієм Луніним - голкіпер луганської команди відбив удар суперника, а Ессвайн не влучив у ворота.

Поступово підопічні Юрія Вернидуба вирівняли гру, і Юрі не реалізував хороший момент для взяття чужих воріт на 39-й хвилині. Тим не менш, через менше ніж три обороти секундної стрілки Зоря все ж домоглася свого. Це Сілас успішно використав штрафний удар.

Після перерви пройшло трохи більше чверті години гри, і німецький колектив відновив рівновагу, коли Зельке замкнув подачу Платтенхарда з кутового.

Луганська команда не знітилася втрати переваги й продовжила шукати щастя у чужої рамки. Під кінець години матчу Олександр Караваєв втратив хорошу можливість знову вивести свою команду вперед. Але вже на 79-й хвилині Зоря все-таки повела в рахунку: Караваєв виступив в ролі асистента, а Сваток - наконечника атаки після його прострілу.

У час, що залишився, Герта кинулася рятуватися від поразки, проте Саломон Калу не зміг розпорядитися своїм шансом. 2:1 - Зоря набирає шість очок і залишається на другому місці в своїй групі.

Зоря - Герта 2:1
Голи: Сілас, 42, Сваток, 79 - Зельке, 56

Зоря: Лунін - Опанасенко, Прийма (Сваток, 22), Гречишкін, Сухоцький - Харатін (Андрієвський, 63), Сілас - Караваєв, Гордієнко, Луньов (Громов, 81) - Юрі

Герта: Ярстейн - Пекарік, Штарк, Карім Рекік, Платтенхардт - Вайзер, Лустенбергер, Майер, Ессвайн (Калу, 58) - Лазаро, Зельке (Ібішевіч, 57)

Попереджені: Сілас, Луньов - Майер, Зельке, Ібішевіч