Зоря повторила долю Динамо

24 листопада 2016, 19:51
Луганська Зоря програла на виїзді стамбульскому Фенербахче з рахунком 0:2 у п'ятому турі групового етапу Ліги Європи і, подібно Динамо, втратила навіть теоретичні шанси на продовження боротьби в єврокубках

У перші хвилини луганська команда виглядала активніше за суперника. Господарям знадобилося більше чверті години, щоб відповісти своєю гостротою біля чужих воріт - це Еменіке пробив повз ворота гостей.

Український колектив відзначався активною грою на флангах і намагався нагнітати ситуацію у чужих володіннях. А найбільш вигідний момент втратив Дмитро Гречишкін, після удару якого в кінці першого тайму м'яч пройшов вище воріт.

Зоря продовжила активність після перерви, але на 59-й хвилині пропустила. Відзначився Мирослав Стох, який відкрив рахунок красивим ударом з-за меж штрафного.

Минуло всього вісім повних обертів секундної стрілки, як Фенербахче подвоїв свою перевагу. Це Сімон К'яєр замкнув передачу зі стандарту.

У час, що залишився, турецький клуб спокійно втримав перемогу та тим самим закріпився на першому місці групи A з 10 очками. Зоря має у своєму активі два бали і вже не зможе покинути останню, четверту позицію.

Фенербахче - Зоря 2:0

Голи: Стох, 59, К'яєр, 67

Фенербахче: Демірель - Озбайракли, Шкртел, Кьяер, Калдірім - Соуза, Потук, Топал - Еменіке (Стох, 46), Соу (Учан, 86), Шен (Нойштедтер, 73)

Зоря: Шевченко - Каменюка (Опанасенко, 35), Сиваков, Форстер, Соболь - Гречишкін, Чайковський - Караваєв, Харатін, Петряк (Бонавентуре, 57) - Кулач (Пауліньо, 68)

Попереджені: Бонавентуре, Соболь

Вилучений: Соболь, 90+2

Напередодні у матчі п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів Динамо зіграло внічию проти Наполі та втратило шанси пробитися до плей-офф будь-якого з єврокубків.