Зоря програла Герті, Арсенал, Зеніт і Лаціо вийшли у плей-офф. Результати матчів Ліги Європи

3 листопада 2017, 01:02
Відбулися поєдинки четвертого туру групового етапу Ліги Європи

Ще один представник України в єврокубках, Зоря, поступилася в Німеччині Герті 0:2. Луганська команда вперше пропустила на 15-й хвилині після голу від Даві Зельке. Він же зробив дубль у другому таймі, коли відзначився на 73-й хвилині.

У паралельному матчі цієї ж групи Атлетік на виїзді здолав Естерсунд з рахунком 1:0. Завдяки цій перемозі іспанський клуб наблизився до Зорі на відстань одного очка, але залишається на третьому місці. Лідирує в квартеті J Естерсунд, який в свою чергу, також випереджає український колектив на один бал.

З інших поєдинків відзначимо домашню нічию 0:0 лондонського Арсеналу проти Црвени Звєзди, якої вистачило господарям, щоб достроково пробитися до 1/16 фіналу Ліги Європи. Нічия також дозволила пробитися до наступного раунду петербурзькому Зеніту - 1:1, тоді як римський Лаціо оформив путівку до плей-офф після переможного матчу проти Ніцци - 1:0.

Результати матчів:

Герта - Зоря 2:0
Голи: Зельке, 15, 73

Герта: Крафт - Пекарік, Штарк, Торунаріга, Міттельштедт - Майер, Штокер - Ессвайн (Дардана, 80), Дуда (Шельбред, 74), Калу (Харагучі, 58) - Зельке

Зоря: Лунін - Опанасенко, Сваток, Гречишкін, Сухоцький - Харатін, Андрієвський - Караваєв (Леонідас, 74), Сілас (Гордієнко, 56), Луньов (Громов, 60) - Юрі

Попереджені: Караваєв, Сухоцький

Славія - Вільярреал 0:2
Голи: Бакка, 15, Делі, 89 (у свої ворота)

Аполлон - Аталанта 1:1
Голи: Зелая, 90 + 4 - Ілічіч, 35 (з пенальті)

Кельн - БАТЕ 5:2
Голи: Цоллер, 16, Осако, 54, 82, Гірассі, 63, Йоїч, 90 - Мілуновіч, 31, Сігневіч, 33

Таблиця Myscore.com.ua Фото:

Раніше Динамо обіграло Янг Бойз у поєдинку четвертого туру групового етапу Ліги Європи на виїзді з рахунком 1:0 і гарантувало собі путівку в плей-офф.