Зоря пройшла у наступний раунд Ліги Європи, Маріуполь вилетів від Бордо

17 серпня 2018, 00:53

Луганська Зоря пройшла португальську Брагу, а Маріуполь програв французькому Бордо та припинив боротьбу в Лізі Європи на стадії третього кваліфікаційного раунду.

Маріуполь ускладнив собі життя ще в першому матчі, програвши Бордо вдома з рахунком 1:3. Український клуб залишив свої ворота сухими в першому таймі матчу проти Бордо, але в другій половині зустрічі пропустив два голи протягом трьох хвилин. Спочатку Пундже красивим ударом від поперечки відкрив рахунок, а вже в наступній атаці Санкаре подвоїв перевагу.

На 66-ій хвилині форвард Маріуполя Руслан Фомін забив гол-красень зі штрафного, але цього виявилось замало навіть для нічиєї. За сумою двох матчів маріупольці поступилися з рахунком 2:5.

А от Зоря, зігравши вдома з Брагою внічию 1:1, створила сенсацію в Португалії. Пропустивши гол зі штрафного на 65-ій хвилині, Зоря швидко відігралась зусиллями Рафаеля. Проте, уже через 3 хвилини луганська команда пропустила вдруге і над командою Вернидуба повисла загроза вильоту. Ае проти такого сценарію був Карваєв, який на 83-ій хвилині відновив паритет у матчі. Брага влаштувала фінальний штурм, але Зоря героїчно вистояла і завоювала путівку у наступний раунд, де зіграє проти німецького Лейпціга.

Бордо - Маріуполь 2:1 (перший матч - 3:1)

Голи: Пундже, 56, Санкаре, 58 - Фомін, 66.

Бордо: Костіль - Левчук, Кунде, Пабло, Пундже - Санкаре, Лерагер (Тчуамені, 62), Отава (Плашил, 89) - Камано (Вада, 63), Де Превілль, Юссуф.

Маріуполь: Гальчук - Кирюханцев (Полегенько, 46), Дава (Яворський, 46), Білий, Демірі - Чурко, Піхальонок, Мишнєв, Тищенко (Вакула, 62) - Фомін, Борячук.

Попередження: Левчук - Борячук, Піхальонок.

Брага - Зоря 2:2 (перший матч - 1:1)

Голи: Новайш, 65, Орта, 73 - Рафаель, 70, Караваєв, 83.

Брага: Матеус - Діогу Фігейраш (Шадаш, 85), Віана, Р. Сілва (Сантуш, 38), Секейра - Есгайо, Новайш (Рікарду, 65), Франсергіо - Едуарду, Соуза, Орта.

Зоря: Феліпе (Махарадзе, 68) - Тимчик, Вернидуб, Сваток, Михайличенко - Сілас, Харатін - Караваєв, Ледньов (Кочергін, 46), Хомченовський - Рафаель (Кабаєв, 76).

Попередження: Соуза, Новайш, Орта Харатін, Хомченовський, Сілас, Вернидуб, Михайличенко, Кабаєв, Караваєв.