Зоря в більшості не зуміла дотиснути Феєноорд в матчі Ліги Європи

3 листопада 2016, 22:08
Луганська Зоря зіграла внічию в матчі четвертого туру групового етапу Ліги Європи проти Феєноорда з рахунком 1:1

Початок першого тайму залишився за Феєноордом, який досить швидко зумів відкрити рахунок. На 15-й хвилині Еліа накрутив Опанасенка на фланзі, навісив у штрафну, Торнстра скинув м'яч на дальню штангу, де його наздогнав Кюйт і переадресував у воротарський на Йоргенсена, який головою спокійно розстріляв відкритий кут воріт.

Надалі Феєноорд продовжував нагнітати ситуацію біля воріт Зорі, особливо активно атакуючи лівим флангом, де боротьбу Еліа начисто програвав Опанасенко.

Проте в кінцівці тайму хвилинна розслабленість роттердамців призвела до забитого голу в їхні ворота. Рукою у своєму штрафному зіграв Ерік Боттегін, за що отримав другу жовту і покинув поле, а Форстер, який пробивав пенальті, з другої спроби все-таки заштовхав м'яч у сітку.

Другий тайм пройшов під повним контролем Зорі, яка, користуючись чисельною перевагою, раз за разом створювала небезпеку біля воріт Джонса. На 62-й хвилині Любеновіч пробив у штангу воріт Феєноорда, на добиванні першим виявився Кулач і відправив м'яч у сітку, але арбітр просигналізував про офсайд.

Однак, незважаючи на перевагу, Зоря не зуміла довести справу у цьому матчі до перемоги.

1:1 - Зоря не змогла покинути останнє місце в турнірній таблиці і практично втратила шанси на вихід в плей-офф Ліги Європи.

Зоря — Феєноорд 1:1

Голи: Форстер, 44 – Йоргенсен, 15

Зоря: Шевченко – Опанасенко (Каменюка, 30), Гречишкін, Форстер, Соболь — Караваєв, Харатін, Чайковський, Петряк – Любеновіч (Пауліньо, 63) – Бонавентуре (Кулач, 54)

Фейеноорд: Джонс — Карсдорп, Боттегін, ван дер Хайден, Конголо – Кюйт (Гюлден, 70), Тапіа, Вейіновіч – Торнстра (Ньюкоп, 81), Йоргенсен (Нелом, 46), Еліа

Попередження: Вейінович, Боттегін, Гюлден, Тапіа

Видалення: Боттегін, 43

На 44-й хвилині матчу Рафаель Форстер не зумів реалізувати пенальті (воротар)