Зоря зазнала несподіваної поразки вдома, Арсенал здобув першу перемогу. Результати української Прем'єр-ліги

27 серпня 2018, 02:24

Зоря несподівано програла на своєму полі Десні з рахунком 0:2 в рамках шостого туру української Прем'єр-ліги, тоді як київський Арсенал вперше переміг у головному дивізіоні, перегравши на виїзді Карпати 2:1.

Луганський клуб виставив неосновний склад для надання відпочинку ключовим гравцям після першого й перед повторним матчами раунду плей-оф Ліги Європи проти РБ Лейпцига.

Новачок головної ліги України скористався цією ситуацією та відкрив рахунок вже на 11-й хвилині. Це Сергій Старенький класним ударом вразив ворота суперника.

Господарі докалали зусиль, щоб відігратися, проте погано злагоджені зв'язки експериментального складу не дозволили цього зробити. А на 73-му обороті секундної стрілки Денис Безбородько встановив остаточний результат після пасу Андрія Мостового.

Арсенал вів із рахунком 2:0 вже до 39-й хвилині, коли у воротах Карпат розписалися Павло Оріховський та Сергій Гринь. Львів'яни змогли тільки звести відставання до мінімуму завдяки Крістіану Ербесу.

Ще в одному матчі дня Маріуполь у домашніх стінах задовольнився нічиєю 2:2 проти Львова, який кожен раз виходив уперед, але втрачав свою перевагу.

Зоря - Десна 0:2

Голи: Старенький, 11, Безбородько, 73

Зоря: Махарадзе - Тимчик (Караваєв, 46), В. Вернидуб, Литвин, Каменюка - Гордієнко, Сілас (Харатін, 64) - Кабаєв, Ледньов, Кочергін - Рафаел Сілва (Арвеладзе, 59)

Десна: Паст - Д. Фаворов, Гітченко, Братков, Люлька - Старенький (Банасевіч, 86), Огиря, А. Фаворов (Єрмаков, 90), Мостовий - Філіппов, Безбородько (Коберідзе, 77)

Таблиця сайту УПЛ

Напередодні Динамо вперше втратило очки в цьому сезоні української Прем'єр-ліги, втративши перемогу в гостьовому матчі шостого туру проти Чорноморця - 1:1. Раніше Шахтар впевнено впорався з Олімпіком у матчі 6-го туру української Прем'єр-ліги, завдяки чому потіснив Динамо на вершині турнірної таблиці.