Зоря зіграла внічию з португальським клубом у Лізі Європи

10 серпня 2018, 00:00

Луганська Зоря зіграла внічию з португальською Брагою в першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Обидва голи в цьому матчі були забиті в другому таймі. На 69-й хвилині Орта вивів Брагу вперед точним ударом в дальній кут, а через три хвилини Олександр Караваєв шедевральний ударом зрівняв рахунок.

Після голу Зоря відчула впевненість і грала активніше, але втілити свою перевагу в гол не змогла.

Матч-відповідь відбудеться 16 серпня.

Зоря - Брага 1:1
Голи: Караваєв, 72 - Орта, 69

Зоря: Феліпе - Тимчик, Сваток, Вернидуб, Михайличенко - Сілас (Гордієнко, 65), Харатін - Караваєв, Ледньов (Кочергін, 72), Хомченовський - Рафаель (Кабаєв, 72).

Брага: Матеус - Гойя, Віана, Р. Сілва, Секейра - Есгайо, Новайш (Рікарду, 90), Клодемір - Франсергіо, Едуарду (Соуза, 78), Орта (Мартінш, 90).

Попередження: Ледньов, Харатін - Едуарду, Новайш.

Нагадаємо, раніше ФК Маріуполь поступився Бордо в першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи з рахунком 1:3.