Зірковий новачок забив гол у першому матчі за ПСЖ - відео

9 вересня 2017, 11:12
Зірковий новачок ПСЖ форвард Кіліан Мбаппе відзначився забитим м'ячем і результативною передачею у першому своєму матчі за нову команду

18-річний француз взяв участь у розгромі аутсайдера чемпіонату Франції Метца (5:1). На 59-й хвилині Мбаппе зробив рахунок 2:1 на користь своєї команди, а на 75-й хвилині асистував своєму партнеру по атаці ПСЖ Едінсон Кавані.

Відзначимо, що ця перемога стала для ПСЖ п'ятою в п'яти стартових турах французької Ліги 1. Команда Унаї Емері очолює турнірну таблицю чемпіонату.

В останній день літнього трансферного вікна ПСЖ оголосив про підписання нападника Монако Киліана Мбаппе, перехід якого наступного літа ЗМІ оцінюють в 155 мільйонів євро.

Нещодавно стало відомо, що ПСЖ домовився про річну оренду нападника Монако з правом подальшого викупу за 155 млн в 2018 році. В такому випадку він стане другим найдорожчим футболістом в історії.

Найдорожчим футболістом в історії залишається Неймар, про покупку якого за 222 мільйони євро Парі Сен-Жермен офіційно оголосив раніше.