Український клуб за 11 хвилин зазнав другої поразки в Лізі Європи

29 жовтня 2020, 21:49

Зоря на своєму полі в матчі другого туру групового раунду Ліги Європи програла Бразі із рахунком 1:2.

Гості шокували господарів вже в перші 11 хвилин, коли зуміли забити відразу два голи в їхні ворота.

Спершу на 4-му оберті секундної стрілки забитим м’ячем відзначився Пауліньйо, який після прострілу справа ударом у дотик пробив Василя.

Потім на 11-й хвилині своє ім'я на табло записав Гайтан — ударом у дотик він більярдним ударом метрів з 18-ти вразив рамку луганчан.

Зоря зробила спроби відігратися, але не досягла успіху, хоча відразу два моменти змарнував Іванисеня. Один його удар вийшов надто неточним, а з іншим впорався голкіпер Браги.

Більше того, Шеттіне міг забивати третій м’яч гостей, але не реалізував вихід на побачення з Василем, пробивши у воротаря Зорі.

Лише на 90+6-й хвилині луганський клуб зумів відзначитися голом, який не вплинув на результат — його автором став Іванисеня.

Зоря — Брага 1:2

Голи: Іванисеня, 90+6 — Пауліньйо, 4, Гайтан, 11

Зоря: Василь — Фаворов (Абу Ханна, 87), Вернидуб, Цвек, Хомченовський — Назарина, Іванисеня, Юрченко (Перовіч, 87) — Кочергін — Кабаєв (Сайядманеш, 81), Луньов (Гладкий, 62)

Брага: Матеус — Ешгайо (Тормена, 90+1), Віана, Сілва, Карму — Моура, Каштру (Аль-Мусраті, 79), Франсержіу, Гайтан (А. Орта, 66) — Р. Орта (Медейруш, 66), Пауліньйо (Гільєрме, 79)

Попереджені: Кочергін, Кабаєв — Карму, Франсержіу, Сілва

У матчі першого туру групового раунду Ліги Європи Зоря із рахунком 0:3 поступилася англійському Лестеру на виїзді.